Fotografie pełne czułości

Zdjęcia, które otrzymasz będą naturalne, pełne emocji i szczerych uczuć. Postaram się uchwycić niedostrzegalne na co dzień momenty i sprawić, by moje fotografie Cię wzruszały za każdym razem, gdy tylko na nie spojrzysz.

PAKIETY

Pakiet Medium - 700 zł

(30 fotografii / sesja w domu lub plenerze / 2 godziny)

2 godzinna sesja, podczas której dokumentuję Wasz wspólnie spędzany czas w domu lub w innej ważnej dla Was lokalizacji

Efektem sesji będzie 30 najlepszych fotografii w wersji elektronicznej po autorskiej obróbce.

Pakiet Premium - 1000 zł

(50 fotografii / sesja w domu lub plenerze / 3 godziny)

Podczas 3 godzinnej sesji rodzinnej w Waszym domu lub w innej bliskiej Wam lokalizacji, sfotografuję bezcenne chwile, które teraz wydają się zwykłą codziennością.

Pakiet obejmuje 50 najlepszych fotografii w wersji elektronicznej po autorskiej obróbce.

DODATKI

- Album 30x30, 10 rozkładówek ... 300zł
- Pudełko + 20 odbitek 15x23 ....... 200zł
- Wall decor ..................................... 250zł
- Dodatkowa 1 godzina sesji ......... 250zł

Wybór zdjęć/ujęć w powyższych pakietach jest częścią mojej pracy. Otrzymacie ode mnie zbiór gotowych zdjęć tworzących spójną całość, historię. Ceny zawierają czas pracy podczas wykonywania zdjęć oraz postprodukcji, doświadczenie i talent fotografa, podatek oraz dojazd na terenie Warszawy i okolic w promieniu 30km.

REZERWACJA

Rezerwacja terminu odbywa się po wpłacie zadatku 50% wartości usługi. Pozostała część płatna w dniu sesji.

Po sesji w ciągu 14 dni wysyłam gotowy materiał w formie elektronicznej. Nie ma możliwości wymiany ujęć na inne, ale jeżeli chcielibyście otrzymać więcej zdjęć z tej sesji to istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć w cenie 50zł/szt.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak przygotować się do sesji?

Najważniejsze jest Wasze pozytywne nastawienie :) Ta sesja będzie fajnie spędzonym czasem. Większość osób nie czuje się komfortowo przed obiektywem, ale gwarantuję, że po chwili wszelkie Wasze obawy znikną :) Jeśli natomiast chodzi o dzieci, to pamiętajcie, że One widzą świat zupełnie inaczej i też inaczej odbierają takie wydarzenie, jak sesja zdjęciowa :) Pozwólcie im na trochę więcej swobody tego dnia, niech to będzie taki drugi w tym roku Dzień Dziecka :) Pomyśl, co razem lubicie robić, lub co Wasza pociecha lubi kiedy razem robicie. To pomoże Wam się odprężyć i przeżyć bardzo fajnie ten czas.

01
05

Gdzie najlepiej wykonać taką sesję?

Sesję lifestyle możemy wykonać w Twoim domu lub w plenerze. Nie obawiaj się zdjęć w Waszym gniazdku. Za kilka lat inaczej spojrzysz na meble i zabawki w kadrze :) Jesli natomiast wolisz spotkać się poza domem, nie ma sprawy! Chętnie zaproponuję lokalizację, jeśli nie macie swojej ulubionej knajpki, czy parku :)

02
05

Jak ubrać się do sesji?

Na zdjęciach najważniejsze są emocje, więc sam ubiór nie jest najistotniejszą stroną zdjęcia, jednak z doświadczenia wiem, że gdy stylizacje są do siebie kolorystycznie dobrane, to efekt fotografii jest jeszcze lepszy :) Jeśli więc nie jest to dla Ciebie kłopot i zależy Ci na estetycznych zdjęciach, dopasuj kolory ubrań do miejsca sesji, w maksymalnie 3 odcieniach (np. biały, różowy i słomkowy). Zdecydowanie polecam wybierać pastelowe barwy, ale wyraziste odcienie są też jak najbardziej ok :) Unikajcie za to jaskrawych kolorów (np. czerwień, róż, neonowa zieleń) koszulek z superbohaterami, dużymi grafikami, czy napisami (odciągają uwagę na zdjęciu). Pamiętajcie jednak, że najważniejsze podczas sesji będzie Wasze dobre samopoczucie, żebyście czuli się sobą.

03
05

Nie potrafię pozować przed obiektywem, czy sobie z tym poradzisz?

Pewnie, że sobie poradzę! :) Nie obawiaj się, że będę Was ustawiać jak do szkolnego zdjęcia. To zupełnie nie mój styl. Jeżeli nie będziecie wiedzieć co ze sobą zrobić podczas sesji, zasugeruję Wam drobne zadania do wykonania a w tym czasie będę fotografować Was i to co się dzieje.

04
05

Twoje zdjęcia są inne... Wyglądają filmowo. Dlaczego?

Każdy fotograf ma swój styl, który wyróżnia go od innych. Ja uwielbiam fotografować z różnych, czasem dziwnych perspektyw, kocham zdjęcia z płytką głębią ostrości (z rozmytym tłem). Nie zawsze pierwszy plan na moich zdjęciach jest ostry i nie każdy bohater zdjęcia jest dobrze widoczny. Razem te zdjęcia tworzą spójną całość, jak Wy - Wasza rodzina :) Być może to właśnie sprawia, że moje zdjęcia są inne. Bardzo ważne jest też dla mnie światło, które nadaje klimat. Nie zawsze mamy takie warunki, ale jeśli już je mamy to korzystam z tego pełnymi garściami :)

05
05