01
of
04

MINI SESJA ŚWIĄTECZNA

5 -7 Listopad 2021r.

Mini sesja świąteczna w kamienicy

A gdyby tak cofnąć się w czasie i na chwilę znów poczuć się jak wtedy, gdy w dzieciństwie święta spędzaliście u babci? Tegoroczne mini sesje przygotowałam dla Was w klimacie starej Pragi, z czerwoną cegłą na ścianach i drewnianą podłogą. Wnętrze choć jest surowe, to jednak bardzo przytulne i z historią. Doskonałe miejsce dla tych, którzy nie lubią pozować i martwią się, czy ich dzieci dadzą radę na sesji 🙂 Do dyspozycji będzie nie tylko choinka, ale też stara maszyna do szycia, drewniane zabawki, pluszowe bombki – wszystko po to, aby Twoje dzieci dobrze się bawiły a Wy żebyście mieli fajną rodzinną pamiątkę.

Sesje odbędą się w terminie 5-7 listopad 2021r. w Warszawie
Liczba miejsc jest ograniczona!
Nie zwlekaj więc i złap termin, póki jest dostępny 😉

MINI SESJA FOTOGRAFICZNA
Sesja potrwa 30 minut. To może zdawać się niewiele, ale spokojnie damy radę 🙂
W pakiecie jest 7 zdjęć, które sami wybierzecie 🙂 Możecie również domówić odbitki, kalendarze, obrazy, jeśli tylko chcecie! Decydując się na sesję fotograficzną otrzymasz 50% rabat na sesję video, którą zrealizujemy w tym samym czasie.

MINI SESJA VIDEO
Jest fantastycznym pomysłem na to, by złożyć życzenia swoim bliskim w nowoczesnej formie 🙂 Każdego roku wysyłamy kartki świąteczne i smsy do tych, z którymi nie możemy się spotkać przy wigilijnym stole. Wyobraź sobie uśmiech swojej ukochanej cioci, która otrzymuje życzenia od Was w formie video! 🙂 Taki film po latach będzie też super pamiątką dla Was, żeby zobaczyć, jak bardzo zmieniliście się przez ten czas 🙂

Mini sesje świąteczne w Warszawie w stylu loft
Mini sesja świąteczna w kamienicy w Warszawie

Mini sesja świąteczna w kamienicy w Warszawie

mini sesja świąteczna
mini sesja świąteczna
mini sesja świąteczna
mini sesja świąteczna warszawa
fotografia rodzinna warszawa
mini sesja świąteczna warszawa
mini sesja świąteczna
mini sesja świąteczna w warszawie
mini sesja świąteczna w warrszawie
mini sesja świąteczna
mini sesja świąteczna warszawa

FILM

z rodzinnej sesji video

"Życzenia świąteczne"

OFERTA

Mini sesja fotograficzna

7 zdjęć z formie cyfrowej
30 minut zdjęć
dodatkowe ujęcie 50zł/szt.

450 PLN

Fotografie + Video

30 minut zdjęć
7 fotografii z formie cyfrowej
dodatkowe zdjęcie 50zł/szt.
film 30-45 sekund w jakości 4K / slow motion

800 PLN

Video sesja świąteczna

film 30-45 sekund po montażu
30 minut zdjęć
jakość 4K / slow motion

700 PLN

OFERTA

Mini sesja fotograficzna

7 zdjęć z formie cyfrowej
30 minut zdjęć
dodatkowe ujęcie 50zł/szt.

450 PLN

Fotografie + Video

30 minut zdjęć
7 fotografii z formie cyfrowej
dodatkowe zdjęcie 50zł/szt.
film 30-45 sekund w jakości 4K / slow motion

800 PLN

Video sesja świąteczna

film 30-45 sekund po montażu
30 minut zdjęć
jakość 4K / slow motion

700 PLN

Regulamin mini sesji świątecznej

Rezerwacja terminu:

 • Sprawdź dostępność terminu, klikając w link pod ofertą, kontaktując się ze mną mailowo: marta@proste-historie.pl lub poprzez Messenger (https://www.facebook.com/proste.historie.fotografia).
 • Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz opłacenie kosztu sesji z góry, przelewem na konto. Umowę, dane do przelewu oraz potwierdzenie rezerwacji zostaną wysłane do Ciebie e-mailem.

W dniu sesji:

 • Sesja potrwa maksymalnie 30 min.
 • Pomiędzy sesjami pomieszczenie będzie wietrzone.
 • Twoje spóźnienie spowoduje skrócenie czasu sesji, dlatego proszę przyjedź 15 minut wcześniej 🙂 Poczekamy na Was maksymalnie 10 minut. Przy dłuższym spóźnieniu niestety nie będę w stanie zrealizować dla Was usługi a wpłacona kwota przepada.
 • Przed sesją powita Was Asystent sesji – odpowie na pytania, pokieruje na miejsce itd. W dniu sesji kontakt z nami może być utrudniony, za co z góry przepraszamy. Jeśli nie będziemy mogli odebrać telefonu – oddzwonimy najszybciej, jak będzie to możliwe.
 • W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo proszę przyjedź na sesję ze zdrowymi członkami rodziny – w przypadku stwierdzenia objawów przeziębienia u uczestników sesji (kaszel, gorączka, katar itp.) będziemy zmuszeni przerwać zdjęcia, bez zwrotu środków finansowych, jakie ponieśliście. Wpłacona kwota również przepada, jeśli zapomnisz nas poinformować o swojej nieobecności na sesji.
 • W przypadku konieczności przełożenia terminu i gdy poinformujesz nas o tym mailowo najpóźniej 24 godziny przed sesją, jest możliwość zmiany terminu za dopłatą 200zł. Opłata jest wymagana z uwagi na koszt wynajęcia studia, jaki musimy ponieść, nawet jeśli Twoja sesja się nie odbędzie. W sytuacji gdy nowy termin nie będzie Wam pasował, otrzymacie voucher o wartości opłaconej sesji, na przyszłe usługi prezentowane na www.proste-historie.pl. Naszym zdaniem, to uczciwe podejście 🙂
 • Pamiętaj proszę, że podczas sesji jesteś odpowiedzialny za swoje dzieci w studio i nie możesz ich zostawiać bez opieki. Na pewno Twoje pociechy są grzecznymi aniołkami, ale gdyby doszło do ewentualnych uszkodzeń przedmiotów, mebli, czy ciała, w całości za to odpowiada rodzic.
 • Świąteczne stylizacje dla rodziny są po Waszej stronie. Starajcie się tak je dobrać, żebyście kolorystycznie do siebie pasowali 🙂
 • Mini sesja świąteczna przeznaczona jest tylko dla jednej rodziny, czyli rodzice/rodzic plus dziecko/dzieci. Nie ma możliwości połączenia tej sesji z kuzynami, ciociami, dziadkami. Sesje zdjęciowe w większym gronie są możliwe, ale o szczegóły zapytaj mailowo 🙂 marta@proste-historie.pl

Po sesji:

 • Krótko po sesji otrzymasz dostęp do galerii z nieobrobionymi fotografiami do wyboru. Sami wybierzecie zdjęcia, które spodobają Wam się najbardziej! 🙂
 • Proszę wybierz zdjęcia w jak najszybszym czasie, jeśli chcesz cieszyć się nimi podczas świąt 🙂 Dłuższy niż 5 dni wybór zdjęć może spowodować opóźnienie w realizacji.
 • W pakiecie fotograficznym jest 7 zdjęć, ale możesz dokupić kolejne ujęcia (50zł/szt.) Płatność za dodatkowe fotografie następuje przelewem w dniu wyboru zdjęć.
 • Wybrane przez Was fotografie zostaną poddane obróbce (korekta kolorów, ekspozycja, prostowanie kadru). Retusz skóry i ingerencja w poprawianie ciała, włosów itp. jest dodatkowo płatną usługą (cena w przedziale 35- 100zł /szt. uzależniona jest od zakresu poprawek).
 • Gotowe zdjęcia w pełnej rozdzielczości otrzymacie e-mailem w ciągu 14 dni od dokonania wyboru ujęć.
 • Nie oddaje zdjęć nieobrobionych oraz RAW.
 • Jesli wybraliście film z sesji video, to gotowa wersja po montażu zostanie wysłana do Was e-mailem w ciągu 14 dni od sesji. Osobiście dokonam wyboru ujęć i muzyki, aby stworzyć dla Was cudowną pamiątkę. Film nie podlega zmianom, ale jest możliwość wykupienia wszystkich Waszych surowych ujęć wideo z sesji w cenie 1000zł.

Biorąc udział w sesji, oświadczasz, że zapoznałeś się z moim portfolio i akceptujesz jej charakter i stylistykę obróbki graficznej zdjęć.

REZERWACJA SESJI OZNACZA TWOJĄ ZGODĘ Z POWYŻSZYM REGULAMINEM