Dla Mamy na Dzień Mamy

wyjątkowy prezent i wartościowa pamiątka na lata

Podaruj sobie lub swojej kochanej Mamie cudowne wspomnienia

G

dyby nie Twoja Mama, nie byłoby Ciebie. Gdyby nie Ty, nie byłoby Twojego dziecka. 26 maja jest zatem wyjątkowym dniem dla całego społeczeństwa.

Dlaczego więc z tak ważnej okazji, miałabyś nie sprezentować sobie lub swojej kochanej Mamie czegoś naprawdę wartościowego? Będąc mamą każdego dnia starasz się, aby Twoje dziecko było szczęśliwe, spokojne, najedzone i dobrze ubrane. Stawiasz na pierwszym miejscu rodzinę, a dopiero potem jesteś Ty. I nawet, gdy mówisz swoim bliskim “teraz jest czas dla mnie” to tak naprawdę po 5 minutach już tęsknisz, wstajesz kanapy, odkładasz książkę i wracasz do dzieci, bo taka po prostu jest każda kochająca Mama. I to jest trudna ale piękna strona macierzyństwa. Wszystkie Mamy to wojowniczki, bohaterki, które chronią swoje gniazdo, dbając równocześnie o to, by panował w nim porządek. Znasz ten stan, kiedy codzienne starasz się ogarnąć przestrzeń dookoła ale efekt pod koniec dnia jest taki sam? Twoja wytrwałość i cierpliwość ma nieograniczone pokłady. Właśnie dlatego każda Mama jest wyjątkowa i zasługuje na piękny prezent.

Zapraszam na sesję fotograficzną Ciebie, Twoją rodzinę, Twoją Mamę.


Miejsce wykonywania zdjęć

Wszystkie sesje oraz reportaże wykonuję na terenie Warszawy i okolic.

Ceny powyższych pakietów zawierają już koszty mojego dojazdu do miejsca realizacji zdjęć w promieniu do 30 km od granic Warszawy.

Sesje lifestyle wykonywane są w jednej wybranej lokalizacji (w domu Klienta lub plenerze). Za dodatkową opłatą (300 zł.) istnieje możliwość realizacji sesji w zaaranżowanym do tego studio.

Rezerwacja terminu i wynagrodzenie

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku w wysokości 50% wartości usługi.

Umowę oraz niezbędne informacje na temat przebiegu pracy wysyłam bezpośrednio na skrzynkę e-mail.

Umowę można podpisać podczas spotkania ze mną lub zdalnie, przesyłając mailowo.

Przekazanie materiałów

Wybór zdjęć jest częścią mojej pracy. Wiem jak trudno jest Wam wybrać zdjęcia z wakacji, dlatego to ja dokonuję selekcji materiału z Waszej sesji.

Zdjęcia poddawane są obróbce (korekta kolorystyki i delikatny retusz skóry) zgodnie ze stylem prezentowanym w portfolio.
Nie udostępniam plików w formacie RAW ani zdjęć bez edycji.

Zdjęcia do wyboru przekazywane są w ciągu 10 dni od terminu realizacji zdjęć poprzez zewnętrzną platformę Zalamo.

Wykorzystanie zdjęć do promocji

Będzie mi bardzo miło, jeśli zgodzicie się na publikację Waszych zdjęć w materiałach promujących moją działalność, np. na stronie internetowej, social media, materiały drukowane. Zgoda ta nie jest oczywiście obowiązkowa i można w każdej chwili ją odwołać, nawet po roku od sesji. Po więcej informacji na temat przetwarzania i ochrony danych osobowych zapraszam do zapoznania się z Polityka prywatności.

Żyjemy w czasach, gdy każdy z nas ma wiele zdjęć

ale jednocześnie nie mamy ani jednego.

Jak przygotować się do sesji?

Najważniejsze jest Wasze pozytywne nastawienie :) Ta sesja będzie fajnie spędzonym czasem. Większość osób nie czuje się komfortowo przed obiektywem, ale gwarantuję, że po chwili wszelkie Wasze obawy znikną :) Jeśli natomiast chodzi o dzieci, to pamiętajcie, że One widzą świat zupełnie inaczej i też inaczej odbierają takie wydarzenie, jak sesja zdjęciowa :) Pozwólcie im na trochę więcej swobody tego dnia, niech to będzie taki drugi w tym roku Dzień Dziecka :) Pomyśl, co razem lubicie robić, lub co Wasza pociecha lubi kiedy razem robicie. To pomoże Wam się odprężyć i przeżyć bardzo fajnie ten czas.

01
05

Jak ubrać się do sesji?

Na zdjęciach najważniejsze są emocje, więc sam ubiór nie jest najistotniejszą stroną zdjęcia, jednak z doświadczenia wiem, że gdy stylizacje są do siebie kolorystycznie dobrane, to efekt fotografii jest jeszcze lepszy :) Jeśli więc nie jest to dla Ciebie kłopot i zależy Ci na estetycznych zdjęciach, dopasuj kolory ubrań do miejsca sesji, w maksymalnie 3 odcieniach (np. biały, różowy i słomkowy). Zdecydowanie polecam wybierać pastelowe barwy, ale wyraziste odcienie są też jak najbardziej ok :) Unikajcie za to jaskrawych kolorów (np. czerwień, róż, neonowa zieleń) koszulek z superbohaterami, dużymi grafikami, czy napisami (odciągają uwagę na zdjęciu). Pamiętajcie jednak, że najważniejsze podczas sesji będzie Wasze dobre samopoczucie, żebyście czuli się sobą.

02
05

Gdzie najlepiej wykonać taką sesję?

Sesję lifestyle możemy wykonać w Twoim domu lub w plenerze. Nie obawiaj się zdjęć w Waszym gniazdku. Za kilka lat inaczej spojrzysz na meble i zabawki w kadrze :) Jesli natomiast wolisz spotkać się poza domem, nie ma sprawy! Chętnie zaproponuję lokalizację, jeśli nie macie swojej ulubionej knajpki, czy parku :)
W przypadku mini sesji lokalizacja oraz terminy są z góry określone przeze mnie.

03
05

Twoje zdjęcia są inne... Wyglądają filmowo. Dlaczego?

Każdy fotograf ma swój styl, który wyróżnia go od innych. Ja uwielbiam fotografować z różnych, czasem dziwnych perspektyw, kocham zdjęcia z płytką głębią ostrości (z rozmytym tłem). Nie zawsze pierwszy plan na moich zdjęciach jest ostry i nie każdy bohater zdjęcia jest dobrze widoczny. Razem te zdjęcia tworzą spójną całość, jak Wy - Wasza rodzina :) Być może to właśnie sprawia, że moje zdjęcia są inne. Bardzo ważne jest też dla mnie światło, które nadaje klimat. Nie zawsze mamy takie warunki, ale jeśli już je mamy to korzystam z tego pełnymi garściami :)

04
05

Nie potrafię pozować przed obiektywem, czy sobie z tym poradzisz?

Pewnie, że sobie poradzę! :) Nie obawiaj się, że będę Was ustawiać jak do szkolnego zdjęcia. To zupełnie nie mój styl. Jeżeli nie będziecie wiedzieć co ze sobą zrobić podczas sesji, zasugeruję Wam drobne zadania do wykonania a w tym czasie będę fotografować Was i to co się dzieje.

05
05

Zatrzymaj czas

na fotografiach

Dla mnie Dzień Mamy to uhonorowanie wszystkich Mam, za ich poświęcenie i oddanie rodzinie, bo często rola matki wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Największym z nich jest czas – przeważnie Mama poświęca go najpierw innym a na końcu sobie (chociaż za każdym razem obiecuje sobie, aby było inaczej). Każda minuta jest więc na wagę złota i niestety nie ma możliwości drugi raz przeżyć tą samą chwilę. Dlatego jest to najlepszy moment na to, aby zatrzymać czas i móc wracać do niego w przyszłości - na fotografiach.

PROSTE HISTORIE - Fotografia

Każda rodzina jest inna, wyjątkowa

te zdjęcia będą niepowtarzalne i tylko Wasze

Uwielbiam fotografować dzieci, szczęśliwych rodziców, miłość panującą w domu, proste, lecz jak ważne i piękne Wasze historie - moich klientów i przyjaciół. W ten sposób zatrzymuję dla Was czas, do którego z łatwością możecie później wrócić. Tworzenie tych najbardziej wartościowych pamiątek sprawia, że kocham swoją pracę.

Z przyjemnością poznam Ciebie, Twoją rodzinkę i sfotografuję Waszą cudowną prostą historię 🙂

Do zobaczenia!

Marta Jankowska